بخش تولیدی:

1- کانترتاپ و سنگ: 
با توجه به رشد روزافزون صنایع مربوط به دکوراسیون و معماری داخلی و نیاز این صنایع به تجهیز بخش‌های مختلف خود به فناوری روز دنیا و از طرف دیگر تولید محصولات با کیفیت و با مزیت رقابتی جهت حضور در بازارهای جهانی، شرکت رامند در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه اجرای صفحات اکریلیک (سالید سرفیس) در تهران آغاز نمود. پس از آن در سال ۱۳۹۲ اقدام به تجهیز خط مونتاژ خود با ماشین آلات و دستگاه‌های CNC از کشور ایتالیا جهت اجرای صفحات کوارتز، سرامیک و سنگ طبیعی نمود. امروز کارخانه رامند یکی از مجهزترین کارخانه‌های تولید کانترتاپ با استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا در ایران می‌باشد.

2- مصنوعات چوبی:
در پی درخواست مشتریان و نیز در جهت تکمیل سبد محصولات خود، در سال 1397 شرکت رامند واحد نجاری و خط رنگ محصولات چوبی را شهرک بهسازی صنایع چوب ایران به کارخانه اضافه نمود. محصولات چوبی رامند شامل انواع درب‌های اتاقی، کابینت  آشپزخانه، کمد دیواری، کابینت روشویی و سایر مصنوعات چوبی می‌باشد.

امروز شرکت رامند به عنوان اولین و برترین مجموعه متخصص در هر دو صنعت سنگ و چوب می‌باشد، که هنر استفاده و ترکیب دو متریال چوب و سنگ را دارا می‌باشد. این مجموعه افتخار دارد که با استفاده از مجرب‌ترین و کارآزموده‌ ترین نیروهای آموزش دیده توسط کارشناسان ایتالیایی، اسپانیایی و کره‌ای، تجربه‌ای از زیبایی، لطافت و استحکام را در کنار معماری نوین به کارفرمایان خود ارائه نماید.

بخش بازرگانی:

شرکت رامند به عنوان نماینده انحصاری شرکت‌ها و محصولات ذیل در ایران فعالیت دارد:

1. شرکت Hanwha L&C کره جنوبی و کانادا
صفحات اکریلیک Hanex 
صفحات کوارتز HanStone

2. شرکت TheSize اسپانیا
صفحات سرامیکی (فوق فشرده) Neolith
سنگ‌های طبیعی Granith

3. کابینت دوراکوچینه (کابینت تمام سنگی، ساخت شرکت رامند و تحت لیسانس شرکت DoraCucine ایتالیا)
ما مفتخریم توانسته‌ایم با تلاش فراوان به جایگاهی برسیم که با کیفیت ترین محصولات و خدمات را در زمینه طراحی و اجرای انواع صفحات کانترتاپ، درب‌های اتاقی و ورودی، کابینت و سایر مصنوعات چوبی و ... ارائه نمائیم. شرکت رامند همیشه ایده‌ای تازه و نو برای ارائه به مشتریان خود دارد. هزاران پروژه اجرا شده در سطح شهرهای مختلف ایران خود گواه و گویای این واقعیت است.
برخی از پروژه‌هایی که شرکت رامند افتخار همکاری با آنها را داشته است:
پروژه هتل ibis و هتل Novotel فرودگاه امام خمینی
پروژه مرکز خرید سانا
پروژه برج تندیس – نیاوران
پروژه برج آلتون - سه راه یاسر 
پروژه برج مهر آفرین – ولنجک 
پروژه برج‌های آرمیتاژ - هاشمیه 
پروژه برج‌های قو الماس خاورمیانه
پروژه مجتمع اداری و تجاری فرمانیه
پروژه بازسازی سرویس‌های بهداشتی فرودگاه مهرآباد
پروژه برج‌های شرکت سرمایه گذاری مسکن - خیابان کوه سنگی
و هزاران پروژه لوکس ساختمانی دیگر بویژه در مناطق یک و دو تهران


2014 ROMAND CO - All rights reserved