نظافت و نگهداری روزانه:

به طور منظم صفحات کوارتز هانستون را با مایع  تمیز کنید تا درخشندگی خود را حفظ کند. برای تمیز کردن روزمره، از آب گرم و یک پارچه مرطوب استفاده کنید، با مقدار کمی پاک کننده غیر ساینده که حاوی سفید کننده نباشد.

اگر چه صفحات کوارتز هانستون مقاوم در برابر لکه است، اما در صورت بروز لکه میوه ها، سبزیجات و یا سایر مواد غذایی، باید با آب و صابون تمیز شود.

هرگز به تنهایی و بدون حضور یک نصاب حرفه‌ای صفحات کوارتز، اقدام به جابه‌جایی صفحات نکنید. این کار باعث بروز آسیب جدی به صفحات خواهد شد.

 در صورت بروز هرگونه آسیب، با همکاران ما در شرکت رامند تماس بگیرید.

 

 

 

آسیب های شیمیایی:

برخی از مواد شیمیایی وجود دارد که ممکن است به صفحات کوارتز هانستون آسیب برساند. جهت جلوگیری از آسیب جدی به صفحات کوارتز از بکارگیری مواد شیمیایی قوی از قبیل استون، برطرف‌ کننده‌های رنگ، اسید و بازهای قوی آزمایشگاهی و ... اجتناب نمایید. در صورت ریختن ناگهانی این مواد بر روی صفحات، سریعاً با استفاده از آب اقدام به برطرف کردن آن نمایید.

به یاد داشته باشید تماس طولانی ‌مدت با مواد شیمیایی می تواند آسیب‌های جدی به صفحات شما وارد کند.

 

آسیب‌های حرارتی:

 صفحات کوارتز هانستون به شدت در برابر حرارت مقاوم است ولی با این حال با تغییرات شدید دما ممکن است آسیب ببینند. به منظور جلوگیری از این اتفاق، ترجیحاً از قرار دادن تابه گرم و یا سایر دستگاه های تولید گرما روی سطح اجتناب کنید و یا از سه پایه یا عایق حرارتی استفاده کنید.

لازم به ذکر است قرار دادن تابه گرم و داغ، برای مدت کوتاه و نه به صورت مداوم و متناوب، مشکلی ایجاد نخواهد کرد.