هانستون:

Hanwha L&C تولید کننده صفحات کوارتز HanStone با پیشرفته ترین کارخانه تولیدی در کره جنوبی و کانادا است. صفحات کوارتز هانستون برای اتاق های پذیرایی، اتاق های کنفرانس، کانترتاپ و همچنین سطوح دیگر مربوط به ساختمان های تجاری مناسب هستند. این صفحات کامپوزیت پیشرفته ای از مواد طبیعی شامل 93% بلور طبیعی کوارتز و 7% رزین پلی‌ استر می‌باشد که تولید یک سطح مقاوم اما لوکس می کند.
بر خلاف بسیاری از سطوح، کوارتز غیر متخلخل است و نیاز به پرداخت نهایی ندارد. کوارتز علاوه بر داشتن دوام بالا، مقاوم در برابر لکه و نیز مقاوم در برابر حرارت است. همچنین این محصول توسط سازمان بهداشت تحت گواهینامه NSF51، آزمایش و تائید شده است.

 

مزایا و کاربردها:

از مزایای عمده صفحات کوارتز میتوان به موارد سختی‌ و ضربه پذیری بالا، مقاومت خش پذیری بسیار بالا، عدم جرم گیری و نظافت آسان، تنوع رنگ و زیبایی‌ ظاهری، مقاومت در برابر حرارت، بهداشتی و آنتی باکتریال، مقاومت در برابر رطوبت، عمر مفید طولانی و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.
این صفحات با بهترین کیفیت و با رعایت استاندارد‌های جهانی‌ با قابلیت ارائه پرداخت سطوح نهایی به صورت بافت دار، براق و مات می‌باشد.
کوارتز طبیعی یکی از سخت ترین سطوح طبیعت است، سختی آن دو برابر گرانیت است. صفحات کوارتز هانستون یک محصول لوکس، با دوام و با نگهداری آسان است که مزایای زیر را ارائه می دهد
1) تنوع رنگ و طرح در 40 الگو
2) غیر متخلخل
3) دارای سطح شفاف و بدون نیاز به پولیش کردن
4) مقاوم در برابر گرما و لکه
5) آنتی باکتریال و ضد قارچ
6) مقاوم در برابر خط و خراش
7) آسان در نگهداری و تمیز کردن
8) کاملاً بهداشتی (دارای گواهی NSF51)
9) دارای GREENGUARD Indoor Air Quality Certified®
10) دارای GREENGUARD برای کودکان و مدارس